| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $360K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $29K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $39K |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $4.4M | $3.7M | $749K | $106.1M |
| Apr 2028 | $5.6M | $2.9M | $2.7M | $105.4M |
| Mar 2028 | $5.6M | $2.9M | $2.8M | $102.6M |
| Feb 2028 | $4.5M | $2.8M | $1.6M | $99.8M |
| Jan 2028 | $6.6M | $2.8M | $3.8M | $98.2M |
| Dec 2027 | $13.2M | $2.8M | $10.4M | $94.4M |
| Nov 2027 | $6.9M | $3.0M | $4.0M | $83.9M |
| Oct 2027 | $6.4M | $3.1M | $3.3M | $79.9M |
| Sep 2027 | $8.2M | $2.8M | $5.4M | $76.6M |
| Aug 2027 | $4.6M | $2.7M | $1.9M | $71.2M |
| Jul 2027 | $4.5M | $2.6M | $1.9M | $69.3M |
| Jun 2027 | $4.5M | $2.7M | $1.8M | $67.4M |