| TV Geliri | $619K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $30K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $323K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $26K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $650K | $655K | $-5K | $-2.8M |
| Dec 2027 | $660K | $524K | $136K | $-2.8M |
| Nov 2027 | $1.3M | $529K | $752K | $-2.9M |
| Oct 2027 | $670K | $651K | $20K | $-3.7M |
| Sep 2027 | $658K | $583K | $76K | $-3.7M |
| Aug 2027 | $184K | $587K | $-402K | $-3.8M |
| Jul 2027 | $221K | $571K | $-350K | $-3.4M |
| Jun 2027 | $45K | $571K | $-527K | $-3.0M |
| May 2027 | $37K | $712K | $-675K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $37K | $517K | $-480K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $37K | $507K | $-470K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $43K | $489K | $-446K | $-853K |