| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $63K |
| Oyuncu Maaşları | $894K |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $398K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.5M | $1.4M | $130K | $4.1M |
| Oct 2026 | $485K | $1.3M | $-835K | $4.0M |
| Sep 2026 | $379K | $667K | $-288K | $4.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |