| TV Geliri | $159K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $476K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $832 |
| Borç Faizi | $65K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $169K | $699K | $-530K | $-6.7M |
| Nov 2027 | $504K | $998K | $-494K | $-6.2M |
| Oct 2027 | $172K | $907K | $-735K | $-5.7M |
| Sep 2027 | $169K | $712K | $-543K | $-4.9M |
| Aug 2027 | $167K | $685K | $-518K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $30K | $664K | $-634K | $-3.9M |
| Jun 2027 | $30K | $648K | $-618K | $-3.3M |
| May 2027 | $44K | $615K | $-571K | $-2.6M |
| Apr 2027 | $44K | $580K | $-536K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $44K | $577K | $-533K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $51K | $632K | $-581K | $-998K |
| Jan 2027 | $45K | $577K | $-532K | $-418K |