| TV Geliri | $860K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $317K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $33K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2030 | $979K | $450K | $529K | $-3.3M |
| Mar 2030 | $965K | $466K | $499K | $-3.8M |
| Feb 2030 | $966K | $471K | $495K | $-4.3M |
| Jan 2030 | $954K | $726K | $228K | $-4.8M |
| Dec 2029 | $1.1M | $534K | $546K | $-5.1M |
| Nov 2029 | $1.2M | $553K | $598K | $-5.6M |
| Oct 2029 | $1.2M | $572K | $616K | $-6.2M |
| Sep 2029 | $573K | $623K | $-50K | $-6.8M |
| Aug 2029 | $453K | $487K | $-34K | $-6.8M |
| Jul 2029 | $374K | $336K | $38K | $-6.7M |
| Jun 2029 | $684K | $410K | $274K | $-6.8M |
| May 2029 | $380K | $410K | $-29K | $-7.0M |