| TV Geliri | $273K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $529K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $45K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $282K | $744K | $-462K | $-4.6M |
| Jul 2027 | $285K | $702K | $-417K | $-4.2M |
| Jun 2027 | $1.1M | $722K | $352K | $-3.7M |
| May 2027 | $280K | $718K | $-438K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $285K | $729K | $-443K | $-3.7M |
| Mar 2027 | $301K | $746K | $-445K | $-3.2M |
| Feb 2027 | $311K | $931K | $-619K | $-2.8M |
| Jan 2027 | $71K | $871K | $-800K | $-2.2M |
| Dec 2026 | $71K | $733K | $-662K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $75K | $709K | $-635K | $-693K |
| Oct 2026 | $70K | $1.1M | $-1.0M | $-58K |
| Sep 2026 | $65K | $614K | $-549K | $951K |