| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $179K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $87K |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $98K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $71K |
| Tesis Bakımı | $386K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $4.1M | $4.2M | $-87K | $11.1M |
| Sep 2026 | $4.9M | $2.2M | $2.8M | $11.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |