| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $68K |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $647K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $5.2M | $2.9M | $2.3M | $3.6M |
| Aug 2027 | $5.1M | $2.9M | $2.2M | $1.3M |
| Jul 2027 | $5.0M | $2.3M | $2.7M | $-899K |
| Jun 2027 | $5.0M | $2.4M | $2.6M | $-3.6M |
| May 2027 | $5.6M | $2.7M | $2.9M | $-6.3M |
| Apr 2027 | $2.3M | $4.3M | $-2.0M | $-9.2M |
| Mar 2027 | $2.1M | $2.6M | $-480K | $-7.2M |
| Feb 2027 | $605K | $2.7M | $-2.1M | $-6.8M |
| Jan 2027 | $3.3M | $2.7M | $582K | $-4.7M |
| Dec 2026 | $586K | $2.5M | $-1.9M | $-5.3M |
| Nov 2026 | $605K | $2.5M | $-1.9M | $-3.4M |
| Oct 2026 | $592K | $3.0M | $-2.5M | $-1.6M |