Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $637K |
| Maç Günü Geliri | $1.5M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $114K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $649K |
| Personel Maaşları | $93K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2029 |
$2.3M |
$1.6M |
$676K |
$99.6M |
| Jul 2029 |
$9.1M |
$989K |
$8.1M |
$98.9M |
| Jun 2029 |
$2.3M |
$959K |
$1.3M |
$90.8M |
| May 2029 |
$2.3M |
$959K |
$1.3M |
$89.5M |
| Apr 2029 |
$2.3M |
$958K |
$1.3M |
$88.2M |
| Mar 2029 |
$2.3M |
$13.0M |
$-10.7M |
$86.9M |
| Feb 2029 |
$22.2M |
$1.4M |
$20.8M |
$97.6M |
| Jan 2029 |
$9.3M |
$1.0M |
$8.3M |
$76.8M |
| Dec 2028 |
$2.3M |
$1.0M |
$1.3M |
$68.5M |
| Nov 2028 |
$2.3M |
$1.0M |
$1.3M |
$67.3M |
| Oct 2028 |
$2.3M |
$1.0M |
$1.3M |
$66.0M |
| Sep 2028 |
$2.5M |
$1.0M |
$1.5M |
$64.7M |