| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $660K |
| Oyuncu Maaşları | $283K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $664K | $349K | $315K | $-12K |
| Jan 2027 | $4K | $361K | $-357K | $-327K |
| Dec 2026 | $46K | $341K | $-295K | $30K |
| Nov 2026 | $4K | $340K | $-336K | $325K |
| Oct 2026 | $4K | $339K | $-335K | $661K |
| Sep 2026 | $96K | $116K | $-21K | $995K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |