| TV Geliri | $86K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $498K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $136K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $97K | $1.3M | $-1.2M | $-9.8M |
| Dec 2027 | $109K | $786K | $-677K | $-8.6M |
| Nov 2027 | $109K | $798K | $-689K | $-7.9M |
| Oct 2027 | $24K | $850K | $-826K | $-7.2M |
| Sep 2027 | $24K | $758K | $-735K | $-6.4M |
| Aug 2027 | $20K | $736K | $-716K | $-5.7M |
| Jul 2027 | $20K | $628K | $-608K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $109K | $655K | $-546K | $-4.3M |
| May 2027 | $19K | $701K | $-681K | $-3.8M |
| Apr 2027 | $19K | $639K | $-619K | $-3.1M |
| Mar 2027 | $37K | $655K | $-618K | $-2.5M |
| Feb 2027 | $60K | $654K | $-594K | $-1.9M |