| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $205K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $61K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $561K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $535K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $1.5M | $1.1M | $362K | $2.8M |
| Sep 2027 | $421K | $822K | $-401K | $2.4M |
| Aug 2027 | $419K | $809K | $-389K | $2.8M |
| Jul 2027 | $455K | $765K | $-310K | $3.2M |
| Jun 2027 | $854K | $771K | $83K | $3.5M |
| May 2027 | $414K | $736K | $-323K | $3.4M |
| Apr 2027 | $408K | $757K | $-349K | $3.7M |
| Mar 2027 | $404K | $743K | $-338K | $4.1M |
| Feb 2027 | $398K | $722K | $-324K | $4.4M |
| Jan 2027 | $161K | $617K | $-456K | $4.7M |
| Dec 2026 | $115K | $630K | $-515K | $5.2M |
| Nov 2026 | $104K | $620K | $-516K | $5.7M |