| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Adams | Futbol Direktörü | 8 | 0 | 50% | 03.08.2026 | |
| Tyler Adams | Baş Scout | 5 | 0 | 42% | 04.08.2026 | Güney AmerikaBatı Afrika |
| George Steffen | Gözlemci | 3 | 0 | 46% | 03.08.2026 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Dylan Dempsey | Gözlemci | 1 | 0 | 51% | 03.08.2026 | |
| Jack Moore | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Owen Dempsey | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Sam Reyna | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matt Freese | GK | 27 | New York City | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 70% | 100% | 4.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ethan Hoard | ST | 25 | OFK Beograd | George Steffen | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 107 | 40% | 97% | 1.2M | #2 FL | — | — | |
| Tiziano Van Der Tuin | GK | 20 | Estudiantes | Tyler Adams | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 104 | 40% | 107% | 405.0K | #6 GK | — | — | |
| Peyton Miller | DL | 18 | New England Revolution | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 120 | 70% | 100% | 495.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jordan Farr | GK | 31 | DC United | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 60% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Thomas Hasal | GK | 27 | Los Angeles Football Club | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 60% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rudy Camacho | DC | 35 | Columbus Crew | George Steffen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 108 | 58% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lawrence Ennali | MR | 24 | Houston Dynamo | Dylan Dempsey | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 119 | 51% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Nelson Quiñones | AMR | 23 | Houston Dynamo | Tyler Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 114 | 48% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Kelvin Ogunga | GK | 28 | Enyimba | Tyler Adams | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 99 | 40% | 84% | 1.2M | #3 GK | — | — | |
| Cristopher Varela | GK | 26 | Deportivo La Guaira | Tyler Adams | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 124 | 40% | 112% | 2.5M | #3 GK | — | — | |
| Noah Botic | ST | 24 | Austria Wien | George Steffen | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 103 | 40% | 96% | 2.1M | #2 FL | — | — | |
| Lucio Latorre | GK | 21 | Racing Club | Tyler Adams | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 85 | 40% | 105% | 360.0K | #6 GK | — | — | |
| Leandro Trossard | AMR | 31 | Besiktas | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Veljko Birmančević | AMR | 28 | Ferencvaros | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 4.5M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 28 | AEK | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Clayton | ST | 27 | Olympiacos | Ricardo Adams | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 5.9M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cristopher Varela | GK | Deportivo La Guaira | #1 | #3 | Al | 122 | 124 | 40% | 112% | 2.5M | Aktif | |
| Ethan Hoard | ST | OFK Beograd | #2 | #2 | Al | 103 | 107 | 40% | 97% | 1.2M | Aktif | |
| Kelvin Ogunga | GK | Enyimba | #1 | #3 | Düşün | 107 | 99 | 40% | 84% | 1.2M | Aktif | |
| Noah Botic | ST | Austria Wien | #2 | #2 | Düşün | 105 | 103 | 40% | 96% | 2.1M | Aktif | |
| Tiziano Van Der Tuin | GK | Estudiantes | #3 | #6 | Düşün | 105 | 104 | 40% | 107% | 405.0K | Aktif | |
| Lucio Latorre | GK | Racing Club | #3 | #6 | Düşün | 90 | 85 | 40% | 105% | 360.0K | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | #2 | FL | 95 | 19–35 | 5.2M | George Steffen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #1 | #3 | GK | 92 | 21–29 | 21.0M | Tyler Adams | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #3 | #6 | GK | 87 | 16–21 | 15.7M | Tyler Adams | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| George Steffen | DC United U18 | #1, #2, #3 | 07.08.2026 |
| Owen Dempsey | Portland Timbers U18 | #1, #2, #3 | 07.08.2026 |
| George Steffen | Orlando City U20 | #1, #2 | |
| Tyler Adams | DC United U20 | #1, #2, #3 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peyton Miller | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matt Freese | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Devin Padelford | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Farr | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Hasal | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rudy Camacho | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Adams | Peyton Miller | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Adams | Matt Freese | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Adams | Devin Padelford | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Adams | Jordan Farr | Onayla | 0.64 | 60% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Adams | Thomas Hasal | Onayla | 0.64 | 60% | Rol Uyumlu |
| George Steffen | Rudy Camacho | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 144 | 144 | 35% | 6.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 2.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Veljko Birmančević | Ferencvaros | AMR | Forvet | 137 | 137 | 35% | 4.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Luka Jović | AEK | ST | Forvet | 138 | 138 | 35% | 7.6M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Clayton | Olympiacos | ST | Forvet | 138 | 138 | 35% | 5.9M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 92 | 105 | 21–29 | 21.0M | Görüşmede | Matt Freese | ✓ |
| #2 | FL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 95 | 113 | 19–35 | 5.2M | Listede | Ethan Hoard | ✓ |
| #6 | GK | İsteğe Bağlı | Gelişim | 87 | 112 | 16–21 | 15.7M | Listede | Tiziano Van Der Tuin | ✓ |
| #4 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 93 | 103 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #7 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 98 | 103 | 18–32 | 8.7M | Vazgeçildi | Peyton Miller | ✗ |
| #8 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 8.7M | Vazgeçildi | Devin Padelford | ✓ |