| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $105K |
| Oyuncu Maaşları | $13.3M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $54K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $225K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.8M | $13.6M | $-6.8M | $-11.0M |
| Jun 2027 | $31.7M | $13.4M | $18.3M | $-4.2M |
| May 2027 | $6.8M | $22.5M | $-15.7M | $-22.5M |
| Apr 2027 | $6.8M | $24.8M | $-18.1M | $-6.8M |
| Mar 2027 | $6.0M | $15.1M | $-9.1M | $11.3M |
| Feb 2027 | $6.6M | $13.5M | $-6.9M | $20.3M |
| Jan 2027 | $6.9M | $13.4M | $-6.5M | $27.2M |
| Dec 2026 | $6.7M | $12.9M | $-6.2M | $33.7M |
| Nov 2026 | $6.7M | $13.2M | $-6.5M | $39.9M |
| Oct 2026 | $8.8M | $15.2M | $-6.3M | $46.4M |
| Sep 2026 | $11.5M | $13.3M | $-1.9M | $52.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $54.6M |