Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $638K |
| Maç Günü Geliri | $1.6M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $127K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$6.5M |
$13.4M |
$-6.9M |
$46.7M |
| Jul 2027 |
$4.4M |
$3.0M |
$1.4M |
$53.6M |
| Jun 2027 |
$2.4M |
$1.6M |
$843K |
$52.1M |
| May 2027 |
$2.4M |
$1.6M |
$855K |
$51.3M |
| Apr 2027 |
$2.4M |
$1.6M |
$849K |
$50.4M |
| Mar 2027 |
$2.5M |
$1.6M |
$892K |
$49.6M |
| Feb 2027 |
$4.2M |
$1.7M |
$2.6M |
$48.7M |
| Jan 2027 |
$9.0M |
$1.5M |
$7.5M |
$46.1M |
| Dec 2026 |
$2.5M |
$1.5M |
$971K |
$38.6M |
| Nov 2026 |
$2.5M |
$1.5M |
$959K |
$37.6M |
| Oct 2026 |
$2.7M |
$9.1M |
$-6.4M |
$36.6M |
| Sep 2026 |
$20.4M |
$2.9M |
$17.6M |
$43.0M |