| TV Geliri | $9K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $605 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $68K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $354 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $14K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $15K | $172K | $-156K | $108K |
| Sep 2026 | $9K | $109K | $-100K | $264K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |