| TV Geliri | $73K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $663K |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $74K | $856K | $-781K | $-444K |
| Oct 2026 | $78K | $857K | $-779K | $336K |
| Sep 2026 | $95K | $817K | $-722K | $1.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |