Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $143K |
| Personel Maaşları | $6K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2029 |
$16K |
$529K |
$-512K |
$-6.5M |
| Dec 2028 |
$16K |
$219K |
$-203K |
$-6.0M |
| Nov 2028 |
$20K |
$229K |
$-209K |
$-5.8M |
| Oct 2028 |
$23K |
$331K |
$-308K |
$-5.6M |
| Sep 2028 |
$19K |
$250K |
$-230K |
$-5.3M |
| Aug 2028 |
$349K |
$272K |
$77K |
$-5.0M |
| Jul 2028 |
$29K |
$266K |
$-237K |
$-5.1M |
| Jun 2028 |
$16K |
$225K |
$-209K |
$-4.9M |
| May 2028 |
$16K |
$259K |
$-243K |
$-4.7M |
| Apr 2028 |
$16K |
$228K |
$-212K |
$-4.4M |
| Mar 2028 |
$16K |
$228K |
$-212K |
$-4.2M |
| Feb 2028 |
$16K |
$228K |
$-212K |
$-4.0M |