| TV Geliri | $233K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $17K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $369K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $257K | $538K | $-281K | $-2.7M |
| Nov 2027 | $119K | $461K | $-342K | $-2.4M |
| Oct 2027 | $120K | $457K | $-337K | $-2.1M |
| Sep 2027 | $122K | $464K | $-342K | $-1.7M |
| Aug 2027 | $26K | $526K | $-500K | $-1.4M |
| Jul 2027 | $366K | $472K | $-106K | $-904K |
| Jun 2027 | $26K | $492K | $-465K | $-801K |
| May 2027 | $31K | $460K | $-428K | $-339K |
| Apr 2027 | $25K | $487K | $-461K | $86K |
| Mar 2027 | $24K | $424K | $-400K | $544K |
| Feb 2027 | $961K | $487K | $475K | $941K |
| Jan 2027 | $28K | $440K | $-413K | $463K |