| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $494K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $10K |
| Tesis Bakımı | $919K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.5M | $2.9M | $618K | $83.8M |
| Sep 2027 | $3.6M | $2.3M | $1.3M | $83.2M |
| Aug 2027 | $3.5M | $2.2M | $1.3M | $82.0M |
| Jul 2027 | $3.5M | $2.2M | $1.4M | $80.6M |
| Jun 2027 | $7.9M | $2.2M | $5.7M | $79.3M |
| May 2027 | $3.6M | $2.4M | $1.2M | $73.6M |
| Apr 2027 | $9.6M | $2.4M | $7.2M | $72.4M |
| Mar 2027 | $9.7M | $2.2M | $7.5M | $65.2M |
| Feb 2027 | $3.6M | $2.2M | $1.4M | $57.8M |
| Jan 2027 | $10.2M | $2.1M | $8.1M | $56.3M |
| Dec 2026 | $15.7M | $2.1M | $13.5M | $48.2M |
| Nov 2026 | $13.5M | $1.8M | $11.7M | $34.7M |