| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $603K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.5M | $1.8M | $1.7M | $5.5M |
| Jun 2027 | $7.6M | $2.4M | $5.2M | $3.9M |
| May 2027 | $3.6M | $1.8M | $1.8M | $-1.3M |
| Apr 2027 | $3.6M | $2.5M | $1.1M | $-3.1M |
| Mar 2027 | $3.5M | $2.7M | $857K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $1.8M | $2.2M | $-366K | $-5.1M |
| Jan 2027 | $1.4M | $2.1M | $-679K | $-4.8M |
| Dec 2026 | $572K | $1.8M | $-1.3M | $-4.1M |
| Nov 2026 | $536K | $1.8M | $-1.3M | $-2.8M |
| Oct 2026 | $228K | $4.1M | $-3.9M | $-1.6M |
| Sep 2026 | $135K | $1.2M | $-1.1M | $2.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |