| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $944K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $779K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.7M | $1.8M | $2.0M | $43.9M |
| Aug 2027 | $4.9M | $1.7M | $3.2M | $41.9M |
| Jul 2027 | $4.9M | $1.7M | $3.2M | $38.7M |
| Jun 2027 | $13.0M | $1.6M | $11.4M | $35.5M |
| May 2027 | $4.9M | $1.6M | $3.3M | $24.1M |
| Apr 2027 | $4.9M | $1.6M | $3.3M | $20.8M |
| Mar 2027 | $4.9M | $1.6M | $3.3M | $17.5M |
| Feb 2027 | $4.8M | $1.7M | $3.1M | $14.1M |
| Jan 2027 | $5.7M | $1.6M | $4.1M | $11.0M |
| Dec 2026 | $3.3M | $1.3M | $2.0M | $6.9M |
| Nov 2026 | $1.8M | $1.2M | $598K | $4.8M |
| Oct 2026 | $1.1M | $1.4M | $-275K | $4.2M |