| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $25K |
| Oyuncu Maaşları | $582K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $429K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $7.5M | $1.1M | $6.4M | $40.8M |
| Dec 2026 | $7.5M | $1.0M | $6.4M | $34.4M |
| Nov 2026 | $9.6M | $905K | $8.7M | $27.9M |
| Oct 2026 | $3.6M | $1.3M | $2.3M | $19.2M |
| Sep 2026 | $15.7M | $706K | $15.0M | $16.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |