| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Krejci | Baş Scout | 3 | 0 | 46% | 18.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Jiri Coufal | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupa |
| Jakub Stanek | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 58% | 17.08.2026 | |
| Matej Krejci | Scout | 1 | 0 | 65% | 17.08.2026 | |
| Stanislav Sima | Scout | 1 | 0 | 72% | 17.08.2026 | |
| Tomas Masopust | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Vaclav Coufal | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Vladimir Stanek | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sameer Kovácz | DL | 18 | Slavia Prague | Stanislav Sima | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 84 | 72% | 100% | 150.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daniel Kerl | GK | 25 | Sparta Prague | Tomas Masopust | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 96 | 70% | 100% | 495.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Jan Fuksa | DC | 18 | Slavia Prague | Matej Krejci | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 71 | 65% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| David Barčot | DC | 17 | Slavia Prague | Michal Krejci | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 75 | 58% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Adam Novák | AMR | 18 | Viktoria Plzen | Jakub Stanek | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 89 | 58% | 100% | 20.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Stefan Milić | DC | 26 | Partizan | Michal Krejci | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 95 | 40% | 80% | 540.0K | #12 DL | — | — | |
| Uroš Račić | DM | 28 | Aris Thessaloniki | Michal Krejci | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 110 | 40% | 95% | 1.6M | #4 DL | — | — | |
| Wojciech Urbański | AMR | 21 | Legia Warszawa | Jiri Coufal | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 94 | 40% | 87% | 1.3M | #5 ML | — | — | |
| Nardin Mulahusejnović | ST | 28 | Noah | Jiri Coufal | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 86 | 40% | 78% | 800.0K | #2 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uroš Račić | DM | Aris Thessaloniki | #3 | — | Hemen Al | 99 | 110 | 40% | 95% | 1.6M | Aktif | |
| Stefan Milić | DC | Partizan | #5 | — | Al | 91 | 95 | 40% | 80% | 540.0K | Aktif | |
| Vladimir Screciu | DC | Universitatea Craiova | #5 | — | Düşün | 86 | 99 | 40% | 83% | 360.0K | Aktif | |
| Octavian Vâlceanu | GK | CFR Cluj | #1 | — | Düşün | 80 | 79 | 40% | 93% | 300.0K | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Michal Krejci | Zlin U20 | #1, #2 | |
| Michal Krejci | Sparta Prague U20 | #3, #4 | |
| Jiri Coufal | Pribram U20 | #5 | |
| Vladimir Stanek | Bohemians 1905 U20 | #3, #4 | |
| Michal Krejci | Sigma Olomouc U20 | #5 | |
| Vladimir Stanek | Banik Ostrava U20 | #5 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Fuksa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sameer Kovácz | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karel Spáčil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Barčot | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Novák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Krejci | Jan Fuksa | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stanislav Sima | Sameer Kovácz | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| Michal Krejci | David Barčot | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Fuksa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sameer Kovácz | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karel Spáčil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Barčot | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Novák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Krejci | Jan Fuksa | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stanislav Sima | Sameer Kovácz | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| Michal Krejci | David Barčot | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Fuksa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sameer Kovácz | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karel Spáčil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Panoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Barčot | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Novák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Krejci | Jan Fuksa | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stanislav Sima | Sameer Kovácz | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| Michal Krejci | David Barčot | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Klíma | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Kratochvíl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Panoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Krejci | Jiří Klíma | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Klíma | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Bořil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavel Kadeřábek | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Ševínský | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Kratochvíl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Panoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Krejci | Jiří Klíma | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 84 | 97 | 21–29 | 476.6K | Listede | Daniel Lisztes | ✓ |
| #12 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 89 | 102 | 21–29 | 232.8K | Listede | Vladimir Screciu | ✓ |
| #5 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 92 | 105 | 21–29 | 236.9K | İzlemede | — | — |
| #2 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 87 | 97 | 20–32 | 286.0K | İzlemede | — | — |
| #4 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 89 | 102 | 21–29 | 236.9K | Tamamlandı | Jan Bořil | ✓ |