| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $32K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $8K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $187K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.2M | $1.6M | $-397K | $-1.6M |
| Jun 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $-1.2M |
| May 2027 | $1.2M | $1.4M | $-224K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.7M | $-581K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $1.3M | $1.3M | $-36K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.5M | $-183K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.5M | $-217K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $388K | $1.4M | $-991K | $-1.1M |
| Nov 2026 | $391K | $1.4M | $-1.0M | $-81K |
| Oct 2026 | $346K | $2.5M | $-2.2M | $964K |
| Sep 2026 | $326K | $818K | $-492K | $3.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |