| TV Geliri | $519K |
| Sıralama TV Bonusu | $52K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $101K |
| Oyuncu Maaşları | $822K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $278K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $758K | $1.3M | $-534K | $-18.8M |
| Feb 2028 | $193K | $1.2M | $-988K | $-18.3M |
| Jan 2028 | $521K | $2.1M | $-1.6M | $-17.3M |
| Dec 2027 | $140K | $1.4M | $-1.2M | $-15.7M |
| Nov 2027 | $143K | $1.4M | $-1.3M | $-14.5M |
| Oct 2027 | $143K | $1.4M | $-1.3M | $-13.3M |
| Sep 2027 | $145K | $1.9M | $-1.8M | $-12.0M |
| Aug 2027 | $146K | $1.8M | $-1.7M | $-10.2M |
| Jul 2027 | $154K | $1.2M | $-1.1M | $-8.5M |
| Jun 2027 | $167K | $1.2M | $-1.0M | $-7.5M |
| May 2027 | $172K | $1.3M | $-1.2M | $-6.4M |
| Apr 2027 | $165K | $1.2M | $-1.0M | $-5.3M |