| TV Geliri | $29K |
| Maç Günü Geliri | $10K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $167K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $44K | $338K | $-294K | $63K |
| Dec 2026 | $42K | $338K | $-296K | $357K |
| Nov 2026 | $42K | $338K | $-296K | $653K |
| Oct 2026 | $41K | $338K | $-296K | $949K |
| Sep 2026 | $42K | $297K | $-255K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |