| TV Geliri | $26K |
| Sıralama TV Bonusu | $3K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $328K |
| Oyuncu Maaşları | $40K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $1.8M | $115K | $1.7M | $2.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |