| TV Geliri | $40K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $60K |
| Oyuncu Maaşları | $389K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $88K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $103K | $640K | $-537K | $-5.9M |
| Sep 2027 | $84K | $717K | $-634K | $-5.4M |
| Aug 2027 | $43K | $535K | $-491K | $-4.8M |
| Jul 2027 | $43K | $566K | $-523K | $-4.3M |
| Jun 2027 | $469K | $531K | $-62K | $-3.8M |
| May 2027 | $43K | $526K | $-484K | $-3.7M |
| Apr 2027 | $42K | $529K | $-487K | $-3.2M |
| Mar 2027 | $87K | $590K | $-503K | $-2.7M |
| Feb 2027 | $88K | $843K | $-755K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $78K | $620K | $-541K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $79K | $537K | $-457K | $-935K |
| Nov 2026 | $88K | $538K | $-450K | $-480K |