| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $227K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $791K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $9.5M | $2.1M | $7.4M | $64.6M |
| Dec 2027 | $12.1M | $2.0M | $10.1M | $57.2M |
| Nov 2027 | $12.1M | $2.0M | $10.1M | $47.1M |
| Oct 2027 | $6.1M | $2.3M | $3.8M | $37.0M |
| Sep 2027 | $18.9M | $1.7M | $17.2M | $33.3M |
| Aug 2027 | $3.4M | $1.7M | $1.6M | $16.1M |
| Jul 2027 | $5.1M | $1.6M | $3.5M | $14.4M |
| Jun 2027 | $3.4M | $1.6M | $1.8M | $10.9M |
| May 2027 | $3.5M | $1.7M | $1.8M | $9.1M |
| Apr 2027 | $3.5M | $1.9M | $1.6M | $7.4M |
| Mar 2027 | $3.5M | $1.9M | $1.6M | $5.8M |
| Feb 2027 | $3.5M | $1.9M | $1.6M | $4.1M |