| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maya Morita | Baş Scout | 53 | 0 | 44% | 23.11.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Koji Miyoshi | Futbol Direktörü | 31 | 0 | 37% | 28.09.2026 | |
| Kento Ueda | Gözlemci | 21 | 0 | 43% | 25.10.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Hajime Kubo | Gözlemci | 2 | 0 | 46% | 17.08.2026 | Doğu Asya |
| Hotaru Tomiyasu | Gözlemci | 1 | 0 | 72% | 17.08.2026 | |
| Koji Morita | Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Doğu Asya |
| Takehiro Soma | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Maya Morita | Transfer Talebi | Kısa Listede | 11.10.2026 | 11.11.2026 | 4 | 0 | 130 | 136 | 80% | 108% | 13.5M | #27 ST | Daha Fazla Bilgi | Yönetime Sor | |
| Asahi Uenaka | AMC | 25 | Gamba Osaka | Maya Morita | Transfer Talebi | Kısa Listede | 11.10.2026 | 23.11.2026 | 3 | 0 | 129 | 121 | 75% | 101% | 5.7M | #27 ST | Onayla | Listeye Al | |
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Kento Ueda | Transfer Talebi | Kısa Listede | 18.10.2026 | 23.10.2026 | 2 | 0 | 118 | 134 | 67% | 108% | 12.6M | #28 AMR | Daha Fazla Bilgi | Yönetime Sor | |
| Asahi Uenaka | AMC | 25 | Gamba Osaka | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Kısa Listede | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 119 | 122 | 66% | 100% | 5.9M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Kısa Listede | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 11.7M | — | Daha Fazla Bilgi | Yönetime Sor | |
| Kelvin John | AMR | 23 | Aalborg | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 15.11.2026 | 4 | 0 | 112 | 123 | 80% | 97% | 3.2M | #27 ST | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kahiser Lenis | AMR | 26 | Atlético Goianiense | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 11.11.2026 | 3 | 0 | 123 | 116 | 75% | 99% | 4.5M | #27 ST | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kashif Bangnagande | DR | 25 | FC Tokyo | Hotaru Tomiyasu | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 106 | 72% | 100% | 1.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ryotaro Meshino | ML | 28 | Gamba Osaka | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 107 | 70% | 100% | 1.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tiago Porto | MR | 24 | Goiânia | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 18.11.2026 | 2 | 0 | 121 | 115 | 67% | 100% | 2.4M | #28 AMR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mirandinha | ML | 26 | Guarani | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.11.2026 | 2 | 0 | 113 | 93 | 67% | 95% | 1.5M | #27 ST | İzle | İzlemeye Devam | |
| Ilyas Chouaref | AML | 25 | Sion | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 117 | 117 | 67% | 98% | 9.9M | #27 ST | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kein Sato | AMR | 25 | FC Tokyo | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 25.10.2026 | 2 | 0 | 122 | 126 | 67% | 101% | 3.1M | #28 AMR | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Yoshiki Narahara | DM | 22 | Sagan Tosu | Hajime Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 93 | 51% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Manu Pozo | MR | 24 | Torreense | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 133 | 115 | 40% | 102% | 10.0M | #28 AMR | — | — | |
| Roberto López | MC | 26 | Partizan | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 22.11.2026 | 1 | 0 | 149 | 116 | 40% | 108% | 5.2M | #28 AMR | — | — | Sakat |
| Osman Bukari | MR | 27 | Widzew Łódź | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 22.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 112 | 40% | 103% | 9.1M | #28 AMR | — | — | |
| Philip Otele | ML | 27 | Basel | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 145 | 133 | 40% | 101% | 12.6M | #28 AMR | — | — | |
| Valentino Lucero | MR | 24 | Central | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 111 | 102 | 40% | 97% | 1.6M | #28 AMR | — | — | |
| Lucas Assadi | AML | 22 | AIK | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 152 | 147 | 40% | 98% | 4.6M | #28 AMR | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 124 | 110 | 40% | 103% | 2.4M | #28 AMR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Andy Irving | MC | 26 | Sparta Prague | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 119 | 153 | 40% | 108% | 8.5M | #28 AMR | — | — | |
| José Machado | AMC | 25 | Goianésia | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 40% | 99% | 2.1M | #28 AMR | — | — | |
| Ota Yamamoto | ML | 22 | RB Leipzig | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 125 | 105 | 40% | 94% | 6.8M | #28 AMR | — | — | |
| Kuryu Matsuki | MC | 23 | Southampton | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 126 | 40% | 102% | 5.8M | #28 AMR | — | — | |
| Abdoulie Manneh | AML | 21 | Mjällby | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 131 | 126 | 40% | 99% | 2.5M | #28 AMR | — | — | |
| Marcos Antonio | DM | 26 | Sport Recife | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 148 | 147 | 40% | 103% | 14.0M | #28 AMR | — | — | |
| Luiz Henrique | AMR | 25 | Zenit | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 173 | 152 | 40% | 107% | 27.0M | #28 AMR | — | — | |
| Ayumu Yokoyama | AML | 23 | Racing Genk | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 31.10.2026 | 1 | 0 | 93 | 119 | 40% | 89% | 2.5M | #28 AMR | — | — | |
| Hirokazu Ishihara | DR | 27 | FC Tokyo | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 31.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 103% | 6.8M | #28 AMR | — | — | |
| Riku Yamane | DM | 23 | Yokohama F. Marinos | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 30.10.2026 | 1 | 0 | 129 | 150 | 40% | 107% | 9.5M | #28 AMR | — | — | |
| Maxim Glushenkov | MR | 27 | Zenit | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 159 | 138 | 40% | 107% | 21.6M | #28 AMR | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 131 | 135 | 40% | 102% | 7.5M | #28 AMR | — | — | |
| Yutaro Oda | MR | 25 | Shonan Bellmare | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 127 | 40% | 93% | 3.1M | #28 AMR | — | — | |
| Chihiro Konagaya | AMR | 25 | Albirex Niigata | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 124 | 40% | 96% | 2.5M | #27 ST | — | — | |
| Robert | AMR | 21 | FC Copenhagen | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 133 | 40% | 99% | 9.3M | #28 AMR | — | — | |
| Tiziano Dornell | ST | 21 | Almagro | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 96 | 113 | 40% | 98% | 1.3M | #27 ST | — | — | |
| Alex Robertson | MC | 23 | Cardiff City | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 144 | 126 | 40% | 106% | 11.7M | #28 AMR | — | — | |
| Arihiro Sentoku | MC | 27 | AGMK | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 89 | 100 | 40% | 87% | 2.3M | #28 AMR | — | — | |
| Kota Tawaratsumida | MR | 22 | FC Tokyo | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 131 | 140 | 40% | 98% | 8.4M | #28 AMR | — | — | |
| Daiya Tono | MC | 27 | Yokohama F. Marinos | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 119 | 40% | 101% | 6.1M | #27 ST | — | — | |
| José Barreto | AML | 26 | Quilmes | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 98 | 40% | 100% | 1.7M | #27 ST | — | — | |
| Edison Negueba | ML | 26 | Maringá | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 40% | 97% | 2.5M | #27 ST | — | — | Tutum |
| Ten Miyagi | ML | 25 | Sagan Tosu | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 121 | 40% | 100% | 4.9M | #28 AMR | — | — | |
| Jefry Zapata | AMR | 26 | Once Caldas | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 113 | 40% | 100% | 3.3M | #27 ST | — | — | |
| Yuta Goke | WR | 27 | Vissel Kobe | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 121 | 40% | 99% | 5.4M | #28 AMR | — | — | |
| Ayumu Yokoyama | AML | 23 | Racing Genk | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 97 | 112 | 40% | 89% | 2.5M | #28 AMR | — | — | |
| Yota Komi | AMR | 24 | Kashiwa Reysol | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 131 | 40% | 96% | 2.5M | #27 ST | — | — | Sakat |
| Sho Fukuda | AML | 25 | Brondby | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 92 | 110 | 40% | 92% | 2.3M | #28 AMR | — | — | |
| Kevin Viveros | AMR | 26 | Athletico Paranaense | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 109 | 124 | 40% | 99% | 6.6M | #28 AMR | — | — | |
| Hijiri Kato | DL | 25 | Omiya Ardija | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 114 | 40% | 95% | 3.8M | #28 AMR | — | — | |
| Kein Sato | AMR | 25 | FC Tokyo | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 142 | 127 | 40% | 103% | 2.8M | #27 ST | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Shunta Araki | MR | 27 | Vegalta Sendai | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 108 | 40% | 94% | 2.4M | #27 ST | — | — | |
| Derik Lacerda | AMR | 27 | Kawasaki Frontale | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 129 | 40% | 103% | 4.5M | #27 ST | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 129 | 119 | 40% | 102% | 7.6M | #28 AMR | — | — | |
| Rahim Ibrahim | DM | 25 | Slovan Bratislava | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 137 | 127 | 40% | 107% | 8.4M | #28 AMR | — | — | |
| Vinícius Mingotti | ST | 26 | Operário Ferroviário | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 98 | 112 | 40% | 94% | 3.4M | #27 ST | — | — | |
| Yoshan Valois | ST | 22 | Lanús | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 125 | 40% | 102% | 4.6M | #27 ST | — | — | |
| Kanji Okunuki | MR | 27 | Gamba Osaka | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 115 | 40% | 94% | 5.1M | #28 AMR | — | — | |
| José Hurtado | DR | 24 | Bragantino | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 40% | 99% | 6.6M | #28 AMR | — | — | |
| Alisson | MR | 21 | Shakhtar | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 138 | 126 | 40% | 102% | 6.0M | #28 AMR | — | — | |
| Daiju Sasaki | MC | 27 | Vegalta Sendai | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 126 | 40% | 102% | 1.9M | #27 ST | — | — | Sakat |
| Abdul Aziz Yakubu | ST | 28 | Qingdao West Coast | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 108 | 40% | 93% | 3.4M | #27 ST | — | — | |
| Suleiman Camara | MR | 24 | Slovan Bratislava | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 119 | 40% | 99% | 9.2M | #28 AMR | — | — | |
| Damián Puebla | ML | 24 | Orenburg | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 115 | 40% | 100% | 9.3M | #28 AMR | — | — | |
| Igor Torres | AML | 26 | Portuguesa | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 105 | 40% | 92% | 2.1M | #28 AMR | — | — | |
| Yota Komi | AMR | 24 | Kashiwa Reysol | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 110 | 40% | 95% | 2.5M | #28 AMR | — | — | Sakat |
| Vitor Queiroz | FR | 25 | Brasil de Pelotas | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 139 | 40% | 105% | 4.8M | #27 ST | — | — | |
| Riku Handa | DR | 24 | Gamba Osaka | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 123 | 129 | 40% | 101% | 8.0M | #28 AMR | — | — | |
| Kevin Viveros | AMR | 26 | Athletico Paranaense | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 108 | 116 | 40% | 99% | 6.6M | #28 AMR | — | — | |
| Kuryu Matsuki | MC | 23 | Southampton | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 127 | 40% | 102% | 6.2M | #28 AMR | — | — | |
| Leonel Picco | DM | 28 | Remo | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 134 | 126 | 40% | 107% | 5.7M | #28 AMR | — | — | |
| Kokoro Kobayashi | AMR | 26 | Vegalta Sendai | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 115 | 40% | 86% | 2.6M | #27 ST | — | — | |
| David Ankeye | AML | 24 | Zeleznicar Pancevo | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 93 | 120 | 40% | 99% | 2.4M | #27 ST | — | — | |
| Sota Kitano | AMR | 22 | Red Bull Salzburg | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 129 | 116 | 40% | 98% | 5.1M | #27 ST | — | — | |
| Cryzan | AML | 30 | Shandong Taishan | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 118 | 40% | 99% | 3.2M | #6 FR | — | — | |
| Aleksandar Cavric | AMR | 32 | Kashima Antlers | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 114 | 40% | 98% | 1.9M | #6 FR | — | — | Yaş |
| Ovie Ejeheri | GK | 23 | FC Midtjylland | Kento Ueda | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 99 | 40% | 90% | 1.1M | #3 GK | — | — | |
| Cyriel Dessers | ST | 31 | Panathinaikos | Maya Morita | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 145 | 40% | 101% | 1.8M | #2 FR | — | — | Yaş |
| Kazuya Konno | MR | 29 | Kawasaki Frontale | Hajime Kubo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 139 | 40% | 95% | 5.4M | #4 MR | — | — | |
| Tokuma Suzuki | DM | 29 | Gamba Osaka | Koji Morita | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 122 | 40% | 114% | 4.9M | #5 DM | — | — | |
| Kaio Jorge | ST | 24 | Cruzeiro | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 146 | 146 | 35% | 100% | 14.0M | — | — | — | |
| Vitor Roque | AMR | 21 | Palmeiras | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 26.0M | — | — | — | |
| Gustavo Puerta | DM | 23 | Olympiacos | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 9.2M | — | — | — | |
| Iñaki Peña | GK | 27 | Panathinaikos | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.2M | — | — | — | |
| Yuki Kakita | ST | 29 | Kashima Antlers | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 5.6M | — | — | — | |
| Erison | AMR | 27 | Dinamo Moscow | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 9.4M | — | — | — | |
| Rasmus Kristensen | DR | 29 | FC Midtjylland | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 9.9M | — | — | — | |
| Lukáš Horníček | GK | 24 | Norwich City | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 9.5M | — | — | — | |
| Assane Diao | AMR | 21 | Como | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 18.9M | — | — | — | |
| Marlon Gomes | DM | 22 | Shakhtar | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 8.5M | — | — | — | |
| Gianluca Scamacca | ST | 27 | Atalanta | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 27.9M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 24 | Barcelona | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Wendel | DM | 29 | Zenit | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 9.9M | — | — | — | |
| Samuele Angori | DL | 23 | Pisa | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 9.9M | — | — | — | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | 29 | Crystal Palace | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 31.5M | — | — | — | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | Leicester City | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Keisuke Osako | GK | 27 | Aston Villa | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 4.3M | — | — | — | |
| Mateusz Kochalski | GK | 26 | Twente | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 6.3M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Dinamo Moscow | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Gautier Larsonneur | GK | 29 | AS Saint-Etienne | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 4.9M | — | — | — | |
| Tomoki Hayakawa | GK | 27 | Feyenoord | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Esequiel Barco | MC | 27 | Spartak Moscow | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 8.7M | — | — | — | |
| Pedrinho | MR | 28 | Shakhtar | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 5.2M | — | — | — | |
| Jens Petter Hauge | AMR | 27 | Hajduk Split | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Patrick Berg | DM | 29 | Zenit | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 150 | 150 | 35% | 100% | 6.9M | — | — | — | |
| Viktor Johansson | GK | 28 | Brentford | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.1M | — | — | — | |
| Oleksandr Zinchenko | DL | 29 | Olympiacos | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 8.8M | — | — | — | |
| Lukáš Provod | AML | 30 | Slavia Prague | Koji Miyoshi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 7.4M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Promise David | AMC | Union SG | #49 | — | Hemen Al | 130 | 136 | 80% | 108% | 13.5M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #52 | — | Hemen Al | 112 | 123 | 80% | 97% | 3.2M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #48 | — | Hemen Al | 109 | 124 | 75% | 97% | 3.2M | Aktif | |
| William Gomes | ML | Porto | #18 | — | Hemen Al | 141 | 149 | 67% | 105% | 26.1M | Aktif | |
| Luciano Juba | DL | Bahia | #45 | — | Hemen Al | 124 | 131 | 67% | 108% | 12.0M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #34 | — | Hemen Al | 118 | 134 | 67% | 108% | 12.6M | Aktif | |
| Kota Tawaratsumida | MR | FC Tokyo | #34 | — | Hemen Al | 131 | 140 | 40% | 98% | 8.4M | Aktif | |
| Kazuya Konno | MR | Kawasaki Frontale | #3 | — | Hemen Al | 130 | 139 | 40% | 95% | 5.4M | Aktif | |
| Riku Yamane | DM | Yokohama F. Marinos | #42 | — | Hemen Al | 129 | 150 | 40% | 107% | 9.5M | Aktif | |
| Gonzalo Plata | MR | Dinamo Moscow | #31 | — | Hemen Al | 126 | 134 | 40% | 105% | 18.0M | Aktif | |
| Kaito Yasui | DM | Urawa Reds | #44 | — | Hemen Al | 125 | 150 | 40% | 106% | 9.6M | Aktif | |
| Riku Handa | DR | Gamba Osaka | #14 | — | Hemen Al | 123 | 129 | 40% | 101% | 8.0M | Aktif | |
| Andy Irving | MC | Sparta Prague | #51 | — | Hemen Al | 119 | 153 | 40% | 108% | 8.5M | Aktif | |
| Tiago Porto | MR | Goiânia | #22 | — | Hemen Al | 118 | 124 | 40% | 100% | 2.1M | Aktif | |
| Vitor Queiroz | FR | Brasil de Pelotas | #13 | — | Hemen Al | 117 | 139 | 40% | 105% | 4.8M | Aktif | |
| Robert | AMR | FC Copenhagen | #39 | — | Hemen Al | 117 | 133 | 40% | 99% | 9.3M | Aktif | |
| Daiju Sasaki | MC | Vegalta Sendai | #17 | — | Hemen Al | 116 | 126 | 40% | 102% | 1.9M | Sakat | Aktif |
| Promise David | AMC | Union SG | #26 | — | Hemen Al | 116 | 132 | 40% | 107% | 12.6M | Aktif | |
| Hirokazu Ishihara | DR | FC Tokyo | #43 | — | Hemen Al | 116 | 123 | 40% | 103% | 6.8M | Aktif | |
| Daiya Tono | MC | Yokohama F. Marinos | #33 | — | Hemen Al | 111 | 119 | 40% | 101% | 6.1M | Aktif | |
| Kevin Viveros | AMR | Athletico Paranaense | #28 | — | Hemen Al | 109 | 124 | 40% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Gonzalo Plata | MR | Dinamo Moscow | #35 | — | Al | 129 | 129 | 67% | 105% | 18.0M | Aktif | |
| Kahiser Lenis | AMR | Atlético Goianiense | #38 | — | Al | 123 | 125 | 67% | 99% | 3.6M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | FC Tokyo | #39 | — | Al | 122 | 126 | 67% | 101% | 3.1M | Aktif | |
| Ilyas Chouaref | AML | Sion | #41 | — | Al | 117 | 117 | 67% | 98% | 9.9M | Aktif | |
| William Gomes | ML | Porto | #16 | — | Al | 141 | 142 | 40% | 105% | 22.2M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #40 | — | Al | 131 | 135 | 40% | 102% | 7.5M | Aktif | |
| José Hurtado | DR | Bragantino | #21 | — | Al | 125 | 126 | 40% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Yutaro Oda | MR | Shonan Bellmare | #40 | — | Al | 125 | 127 | 40% | 93% | 3.1M | Aktif | |
| José Machado | AMC | Goianésia | #50 | — | Al | 122 | 122 | 40% | 99% | 2.1M | Aktif | |
| Edison Negueba | ML | Maringá | #31 | — | Al | 121 | 121 | 40% | 97% | 2.5M | Tutum | Aktif |
| Ten Miyagi | ML | Sagan Tosu | #32 | — | Al | 119 | 121 | 40% | 100% | 4.9M | Aktif | |
| Suleiman Camara | MR | Slovan Bratislava | #19 | — | Al | 116 | 119 | 40% | 99% | 9.2M | Aktif | |
| Kahiser Lenis | AMR | Atlético Goianiense | #9 | — | Al | 114 | 114 | 40% | 99% | 3.5M | Aktif | |
| Damián Puebla | ML | Orenburg | #19 | — | Al | 112 | 115 | 40% | 100% | 9.3M | Aktif | |
| Yuta Goke | WR | Vissel Kobe | #30 | — | Al | 111 | 121 | 40% | 99% | 5.4M | Aktif | |
| Kanji Okunuki | MR | Gamba Osaka | #22 | — | Al | 110 | 115 | 40% | 94% | 5.1M | Aktif | |
| Jefry Zapata | AMR | Once Caldas | #29 | — | Al | 110 | 113 | 40% | 100% | 3.3M | Aktif | |
| Kevin Viveros | AMR | Athletico Paranaense | #14 | — | Al | 108 | 116 | 40% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Kuryu Matsuki | MC | Southampton | #10 | — | Al | 105 | 127 | 40% | 102% | 6.2M | Aktif | |
| Igor Torres | AML | Portuguesa | #18 | — | Al | 104 | 105 | 40% | 92% | 2.1M | Aktif | |
| Hijiri Kato | DL | Omiya Ardija | #26 | — | Al | 104 | 114 | 40% | 95% | 3.8M | Aktif | |
| Yota Komi | AMR | Kashiwa Reysol | #16 | — | Al | 103 | 110 | 40% | 95% | 2.5M | Sakat | Aktif |
| Shunta Araki | MR | Vegalta Sendai | #25 | — | Al | 103 | 108 | 40% | 94% | 2.4M | Aktif | |
| Chihiro Konagaya | AMR | Albirex Niigata | #38 | — | Al | 103 | 124 | 40% | 96% | 2.5M | Aktif | |
| Tiziano Dornell | ST | Almagro | #36 | — | Al | 96 | 113 | 40% | 98% | 1.3M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #36 | — | Düşün | 137 | 125 | 75% | 108% | 12.6M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #56 | #28 | Düşün | 129 | 121 | 75% | 101% | 5.7M | Aktif | |
| Kahiser Lenis | AMR | Atlético Goianiense | #49 | — | Düşün | 123 | 116 | 75% | 99% | 4.5M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #35 | — | Düşün | 133 | 128 | 67% | 108% | 12.6M | Aktif | |
| Abel Ruiz | AMC | Girona | #23 | — | Düşün | 131 | 130 | 67% | 107% | 20.7M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #53 | — | Düşün | 125 | 122 | 67% | 101% | 5.8M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #42 | — | Düşün | 121 | 111 | 67% | 97% | 3.4M | Aktif | |
| Tiago Porto | MR | Goiânia | #54 | — | Düşün | 121 | 115 | 67% | 100% | 2.4M | Aktif | |
| Mirandinha | ML | Guarani | #47 | — | Düşün | 113 | 93 | 67% | 95% | 1.5M | Aktif | |
| Luiz Henrique | AMR | Zenit | #45 | — | Düşün | 173 | 152 | 40% | 107% | 27.0M | Aktif | |
| Maxim Glushenkov | MR | Zenit | #41 | — | Düşün | 159 | 138 | 40% | 107% | 21.6M | Aktif | |
| Lucas Assadi | AML | AIK | #52 | — | Düşün | 152 | 147 | 40% | 98% | 4.6M | Aktif | |
| Roberto López | MC | Partizan | #55 | #28 | Düşün | 149 | 116 | 40% | 108% | 5.2M | Sakat | Aktif |
| Marcos Antonio | DM | Sport Recife | #46 | — | Düşün | 148 | 147 | 40% | 103% | 14.0M | Aktif | |
| Philip Otele | ML | Basel | #54 | — | Düşün | 145 | 133 | 40% | 101% | 12.6M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #37 | — | Düşün | 144 | 126 | 40% | 106% | 11.7M | Aktif | |
| Tokuma Suzuki | DM | Gamba Osaka | #4 | — | Düşün | 142 | 122 | 40% | 114% | 4.9M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | FC Tokyo | #25 | — | Düşün | 142 | 127 | 40% | 103% | 2.8M | Aktif | |
| Aleksandar Cavric | AMR | Kashima Antlers | #5 | — | Düşün | 138 | 114 | 40% | 98% | 1.9M | Yaş | Aktif |
| Alisson | MR | Shakhtar | #21 | — | Düşün | 138 | 126 | 40% | 102% | 6.0M | Aktif | |
| Abel Ruiz | AMC | Girona | #11 | — | Düşün | 137 | 129 | 40% | 107% | 20.7M | Aktif | |
| Rahim Ibrahim | DM | Slovan Bratislava | #24 | — | Düşün | 137 | 127 | 40% | 107% | 8.4M | Aktif | |
| Luciano Juba | DL | Bahia | #44 | — | Düşün | 135 | 115 | 40% | 108% | 11.0M | Aktif | |
| Leonel Picco | DM | Remo | #10 | — | Düşün | 134 | 126 | 40% | 107% | 5.7M | Aktif | |
| Manu Pozo | MR | Torreense | #56 | #28 | Düşün | 133 | 115 | 40% | 102% | 10.0M | Aktif | |
| Yoshan Valois | ST | Lanús | #20 | — | Düşün | 132 | 125 | 40% | 102% | 4.6M | Aktif | |
| Abdoulie Manneh | AML | Mjällby | #46 | — | Düşün | 131 | 126 | 40% | 99% | 2.5M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #15 | — | Düşün | 130 | 126 | 40% | 108% | 12.6M | Aktif | |
| Derik Lacerda | AMR | Kawasaki Frontale | #23 | — | Düşün | 130 | 129 | 40% | 103% | 4.5M | Aktif | |
| Ilyas Chouaref | AML | Sion | #27 | — | Düşün | 130 | 119 | 40% | 99% | 8.3M | Aktif | |
| Kuryu Matsuki | MC | Southampton | #47 | — | Düşün | 130 | 126 | 40% | 102% | 5.8M | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #55 | #28 | Düşün | 130 | 112 | 40% | 103% | 9.1M | Aktif | |
| Sota Kitano | AMR | Red Bull Salzburg | #11 | — | Düşün | 129 | 116 | 40% | 98% | 5.1M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #24 | — | Düşün | 129 | 119 | 40% | 102% | 7.6M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | FC Tokyo | #32 | — | Düşün | 129 | 120 | 40% | 101% | 2.8M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #9 | — | Düşün | 126 | 120 | 40% | 97% | 3.2M | Aktif | |
| Abdul Aziz Yakubu | ST | Qingdao West Coast | #17 | — | Düşün | 125 | 108 | 40% | 93% | 3.4M | Aktif | |
| Ota Yamamoto | ML | RB Leipzig | #48 | — | Düşün | 125 | 105 | 40% | 94% | 6.8M | Aktif | |
| Matías Pellegrini | MC | Vélez | #51 | — | Düşün | 124 | 110 | 40% | 103% | 2.4M | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Ovie Ejeheri | GK | FC Midtjylland | #2 | — | Düşün | 123 | 99 | 40% | 90% | 1.1M | Aktif | |
| Jin Okumura | AML | Albirex Niigata | #7 | — | Düşün | 123 | 116 | 40% | 95% | 1.9M | Aktif | |
| Cryzan | AML | Shandong Taishan | #8 | — | Düşün | 119 | 118 | 40% | 99% | 3.2M | Aktif | |
| José Barreto | AML | Quilmes | #33 | — | Düşün | 117 | 98 | 40% | 100% | 1.7M | Aktif | |
| Kokoro Kobayashi | AMR | Vegalta Sendai | #12 | — | Düşün | 116 | 115 | 40% | 86% | 2.6M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #15 | — | Düşün | 114 | 110 | 40% | 102% | 5.5M | Aktif | |
| Valentino Lucero | MR | Central | #53 | — | Düşün | 111 | 102 | 40% | 97% | 1.6M | Aktif | |
| Ryoya Ogawa | DL | Kashima Antlers | #3 | — | Düşün | 106 | 114 | 40% | 103% | 2.8M | Aktif | |
| Luciano Cosentino | ML | Wanderers | #1 | — | Düşün | 106 | 130 | 40% | 96% | 950.0K | Aktif | |
| Mirandinha | ML | Guarani | #13 | — | Düşün | 104 | 94 | 40% | 95% | 1.7M | Aktif | |
| Yota Komi | AMR | Kashiwa Reysol | #27 | — | Düşün | 100 | 131 | 40% | 96% | 2.5M | Sakat | Aktif |
| Vinícius Mingotti | ST | Operário Ferroviário | #20 | — | Düşün | 98 | 112 | 40% | 94% | 3.4M | Aktif | |
| Ayumu Yokoyama | AML | Racing Genk | #30 | — | Düşün | 97 | 112 | 40% | 89% | 2.5M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #55 | #28 | AMR | 104 | 20–27 | 2.0M | Maya Morita | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #56 | #28 | AMR | 104 | 20–27 | 2.0M | Maya Morita | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Maya Morita | Albirex Niigata U18 | #2, #5, #6 | 30.10.2026 |
| Maya Morita | Vegalta Sendai U20 | #56 | |
| Kento Ueda | Kawasaki Frontale U20 | #2, #5, #6 | |
| Kento Ueda | Yokohama F. Marinos U20 | #8 | |
| Kento Ueda | Nagoya Grampus U20 | #55 | |
| Kento Ueda | Shonan Bellmare U20 | #56 | |
| Hajime Kubo | Sanfrecce Hiroshima U20 | #55 | |
| Hajime Kubo | FC Tokyo U20 | #56 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | Listeye Al | #27 | 1.93 | ✓ | — | 0.00 | 0.85 | Mutabakatla transfer |
| Kahiser Lenis | İzlemeye Devam | #27 | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kelvin John | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mirandinha | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Porto | İzlemeye Devam | #28 | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilyas Chouaref | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Onayla | 1.20 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Kahiser Lenis | Onayla | 1.20 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Kelvin John | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Mirandinha | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Tiago Porto | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Ilyas Chouaref | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kein Sato | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | Kein Sato | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kahiser Lenis | İzlemeye Devam | #27 | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kelvin John | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mirandinha | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilyas Chouaref | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kahiser Lenis | Onayla | 1.20 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Kelvin John | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Mirandinha | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Ilyas Chouaref | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kein Sato | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | Kein Sato | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kahiser Lenis | İzlemeye Devam | #27 | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kelvin John | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mirandinha | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilyas Chouaref | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luciano Juba | Reddet | #28 | -1.33 | — | — | 1.50 | 5.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kahiser Lenis | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Kelvin John | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Mirandinha | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Ilyas Chouaref | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kein Sato | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | Kein Sato | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Luciano Juba | Reddet | -1.33 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | Reddet | #28 | -1.09 | — | — | 1.50 | 3.76 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kahiser Lenis | İzlemeye Devam | #27 | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kelvin John | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilyas Chouaref | İzlemeye Devam | #27 | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Reddet | -0.93 | 67% | Çok Pahalı |
| Maya Morita | Kaito Yasui | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kahiser Lenis | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Kelvin John | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Ilyas Chouaref | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kein Sato | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | Kein Sato | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kahiser Lenis | İzlemeye Devam | #27 | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | Yönetime Sor | #27 | 2.35 | ✓ | — | 0.41 | 1.88 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Gonzalo Plata | Reddet | #27 | -1.44 | — | — | 1.09 | 2.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Kahiser Lenis | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 35% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Promise David | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Şimdi Hazır |
| Kento Ueda | Promise David | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Gonzalo Plata | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 35% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Gonzalo Plata | Reddet | -1.33 | 67% | Çok Pahalı |
| Maya Morita | Kein Sato | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | Kein Sato | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abel Ruiz | Reddet | #27 | -1.33 | — | — | 1.33 | 3.09 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Morita | Abel Ruiz | Reddet | -1.33 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | #27 | 0.48 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| William Gomes | Reddet | #28 | -0.92 | — | — | 1.50 | 12.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Morita | Asahi Uenaka | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Kento Ueda | William Gomes | Reddet | -0.92 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Uenaka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Asahi Uenaka | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Kaito Yasui | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sota Koshimichi | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kashif Bangnagande | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Soki Tamura | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Nagatomo Soma | Sota Koshimichi | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kashif Bangnagande | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Nagatomo Soma | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Takehiro Soma | Soki Tamura | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Everton Galdino | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tsuyoshi Ogashiwa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Soki Tamura | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenta Nemoto | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sota Koshimichi | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Watanabe | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kohei Tezuka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Koji Miyoshi | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Everton Galdino | Onayla | 0.67 | 60% | Rol Uyumlu |
| Nagatomo Soma | Tsuyoshi Ogashiwa | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Takehiro Soma | Soki Tamura | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Hotaru Tomiyasu | Kenta Nemoto | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Nagatomo Soma | Sota Koshimichi | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Koji Miyoshi | Taiki Watanabe | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Nagatomo Soma | Kohei Tezuka | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaio Jorge | Cruzeiro | ST | Forvet | 146 | 146 | 35% | 14.0M | 28.09.2026 | 0 | 0 |
| Vitor Roque | Palmeiras | AMR | Forvet | 148 | 148 | 35% | 26.0M | 28.09.2026 | 0 | 0 |
| Erison | Dinamo Moscow | AMR | Forvet | 142 | 142 | 47% | 9.4M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Gustavo Puerta | Olympiacos | DM | Orta Saha | 143 | 143 | 35% | 9.2M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Iñaki Peña | Panathinaikos | GK | Kaleci | 134 | 134 | 35% | 5.2M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Yuki Kakita | Kashima Antlers | ST | Forvet | 141 | 141 | 35% | 5.6M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Rasmus Kristensen | FC Midtjylland | DR | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 9.9M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Horníček | Newcastle United | GK | Kaleci | 138 | 138 | 47% | 9.5M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Assane Diao | Como | AMR | Forvet | 141 | 141 | 35% | 18.9M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Gonzalo Plata | Dinamo Moscow | MR | Forvet | 139 | 139 | 35% | 17.0M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Marlon Gomes | Shakhtar | DM | Orta Saha | 141 | 141 | 35% | 8.5M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Promise David | Union SG | AMC | Forvet | 136 | 136 | 35% | 11.7M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Asahi Uenaka | Gamba Osaka | AMC | Orta Saha | 119 | 122 | 66% | 5.9M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Kaito Yasui | Urawa Reds | DM | Defans | 137 | 141 | 59% | 7.6M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Gianluca Scamacca | Atalanta | ST | Forvet | 141 | 141 | 35% | 27.9M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 142 | 142 | 35% | 18.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Wendel | Zenit | DM | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 9.9M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Samuele Angori | Pisa | DL | Orta Saha | 141 | 141 | 35% | 9.9M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Jean-Philippe Mateta | Crystal Palace | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 31.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 144 | 144 | 59% | 6.7M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Dinamo Moscow | ST | Forvet | 145 | 145 | 47% | 5.5M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Keisuke Osako | Sanfrecce Hiroshima | GK | Kaleci | 132 | 132 | 47% | 4.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Mateusz Kochalski | Qarabag | GK | Kaleci | 134 | 134 | 47% | 6.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Gautier Larsonneur | AS Saint-Etienne | GK | Kaleci | 132 | 132 | 35% | 4.9M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomoki Hayakawa | Kashima Antlers | GK | Kaleci | 132 | 132 | 47% | 4.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Jens Petter Hauge | Hajduk Split | AMR | Orta Saha | 143 | 143 | 47% | 6.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | MC | Orta Saha | 142 | 142 | 35% | 8.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 35% | 5.2M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Patrick Berg | Bodo/Glimt | DM | Orta Saha | 150 | 150 | 47% | 6.9M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Viktor Johansson | Stoke City | GK | Kaleci | 134 | 134 | 47% | 5.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Oleksandr Zinchenko | Olympiacos | DL | Orta Saha | 148 | 148 | 35% | 8.8M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | AML | Orta Saha | 148 | 148 | 35% | 7.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 102 | 102 | 20–31 | 6.5M | Listede | Nikita Haikin | ✓ |
| #4 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 110 | 110 | 20–31 | 6.5M | Listede | Ryoya Ogawa | ✓ |
| #6 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 106 | 110 | 19–32 | 6.5M | Listede | Jin Okumura | ✓ |
| #27 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 103 | 113 | 20–27 | 6.7M | Listede | — | — |
| #28 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 104 | 114 | 20–27 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #9 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 71 | 96 | 16–21 | 1.9M | Tamamlandı | Kenta Nemoto | ✓ |
| #17 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 90 | 95 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Soki Tamura | ✓ |
| #2 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 110 | 110 | 20–31 | 6.5M | Vazgeçildi | Luciano Cosentino | ✓ |
| #5 | DM | Önemli | Kalite Artışı | 95 | 108 | 21–29 | 2.2M | Vazgeçildi | Anrie Chase | ✗ |
| #10 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 99 | 104 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Ryo Hatsuse | ✓ |
| #11 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 111 | 116 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Taiki Watanabe | ✓ |
| #12 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 82 | 87 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Kohei Tezuka | ✓ |
| #22 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Ryotaro Tsunoda | ✓ |