| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $16K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $86K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $50K |
| Tesis Bakımı | $722K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.4M | $3.5M | $876K | $20.6M |
| Jun 2027 | $4.3M | $4.2M | $163K | $19.7M |
| May 2027 | $4.2M | $4.0M | $277K | $19.5M |
| Apr 2027 | $4.3M | $3.5M | $781K | $19.2M |
| Mar 2027 | $3.9M | $3.4M | $500K | $18.5M |
| Feb 2027 | $4.7M | $3.1M | $1.6M | $18.0M |
| Jan 2027 | $8.2M | $2.9M | $5.4M | $16.3M |
| Dec 2026 | $4.7M | $2.9M | $1.9M | $11.0M |
| Nov 2026 | $1.7M | $2.7M | $-1.0M | $9.1M |
| Oct 2026 | $2.0M | $4.4M | $-2.4M | $10.1M |
| Sep 2026 | $2.5M | $2.5M | $-53K | $12.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |