| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $175K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.5M | $2.3M | $220K | $-5.4M |
| Jul 2027 | $2.6M | $1.6M | $942K | $-5.6M |
| Jun 2027 | $2.3M | $1.9M | $314K | $-6.6M |
| May 2027 | $2.3M | $2.5M | $-146K | $-6.9M |
| Apr 2027 | $2.3M | $3.3M | $-978K | $-6.8M |
| Mar 2027 | $2.1M | $2.0M | $139K | $-5.8M |
| Feb 2027 | $862K | $2.1M | $-1.2M | $-5.9M |
| Jan 2027 | $301K | $2.2M | $-1.9M | $-4.7M |
| Dec 2026 | $303K | $2.2M | $-1.9M | $-2.8M |
| Nov 2026 | $338K | $1.9M | $-1.6M | $-909K |
| Oct 2026 | $142K | $2.2M | $-2.0M | $670K |
| Sep 2026 | $197K | $2.6M | $-2.4M | $2.7M |