| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $76K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $295K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $72K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $378K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $12.0M | $2.0M | $10.0M | $33.4M |
| Oct 2026 | $6.2M | $2.5M | $3.8M | $23.4M |
| Sep 2026 | $16.7M | $2.2M | $14.5M | $19.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |