Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $91K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $213K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$436K |
$961K |
$-525K |
$5.6M |
| Jul 2027 |
$347K |
$1.5M |
$-1.1M |
$6.1M |
| Jun 2027 |
$102K |
$479K |
$-377K |
$7.2M |
| May 2027 |
$102K |
$479K |
$-377K |
$7.6M |
| Apr 2027 |
$103K |
$478K |
$-375K |
$7.9M |
| Mar 2027 |
$128K |
$471K |
$-343K |
$8.3M |
| Feb 2027 |
$182K |
$505K |
$-324K |
$8.7M |
| Jan 2027 |
$279K |
$470K |
$-191K |
$9.0M |
| Dec 2026 |
$408K |
$444K |
$-37K |
$9.2M |
| Nov 2026 |
$103K |
$444K |
$-341K |
$9.2M |
| Oct 2026 |
$193K |
$590K |
$-397K |
$9.6M |
| Sep 2026 |
$4.1M |
$466K |
$3.6M |
$10.0M |