| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $824K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $2.1M | $4.2M | $-2.1M | $44.2M |
| Apr 2028 | $2.1M | $5.6M | $-3.5M | $46.3M |
| Mar 2028 | $2.1M | $3.2M | $-1.1M | $49.8M |
| Feb 2028 | $2.1M | $3.3M | $-1.2M | $50.9M |
| Jan 2028 | $6.0M | $3.2M | $2.8M | $52.1M |
| Dec 2027 | $11.5M | $3.3M | $8.2M | $49.3M |
| Nov 2027 | $8.8M | $3.3M | $5.4M | $41.0M |
| Oct 2027 | $5.6M | $3.9M | $1.7M | $35.6M |
| Sep 2027 | $18.0M | $3.0M | $15.1M | $33.9M |
| Aug 2027 | $2.5M | $2.7M | $-164K | $18.8M |
| Jul 2027 | $2.7M | $2.8M | $-54K | $18.9M |
| Jun 2027 | $3.4M | $2.6M | $741K | $19.0M |