| TV Geliri | $419K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $365K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $25K |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2031 | $451K | $465K | $-14K | $628K |
| Mar 2031 | $446K | $395K | $50K | $643K |
| Feb 2031 | $426K | $319K | $107K | $592K |
| Jan 2031 | $398K | $350K | $48K | $486K |
| Dec 2030 | $419K | $301K | $118K | $438K |
| Nov 2030 | $403K | $353K | $50K | $320K |
| Oct 2030 | $402K | $362K | $41K | $270K |
| Sep 2030 | $421K | $612K | $-191K | $229K |
| Aug 2030 | $397K | $424K | $-27K | $420K |
| Jul 2030 | $402K | $419K | $-17K | $447K |
| Jun 2030 | $446K | $404K | $41K | $464K |
| May 2030 | $405K | $401K | $4K | $423K |