| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $271K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $44K |
| Oyuncu Maaşları | $750K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $449K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $11.2M | $1.3M | $9.9M | $30.1M |
| Oct 2026 | $3.8M | $1.5M | $2.3M | $20.2M |
| Sep 2026 | $15.9M | $544K | $15.3M | $17.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |