Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $34K |
| Maç Günü Geliri | $39K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $195K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2032 |
$207K |
$379K |
$-172K |
$-6.2M |
| Jul 2032 |
$3.5M |
$368K |
$3.1M |
$-6.0M |
| Jun 2032 |
$78K |
$368K |
$-290K |
$-9.2M |
| May 2032 |
$78K |
$368K |
$-290K |
$-8.9M |
| Apr 2032 |
$78K |
$373K |
$-295K |
$-8.6M |
| Mar 2032 |
$78K |
$373K |
$-295K |
$-8.3M |
| Feb 2032 |
$688K |
$372K |
$317K |
$-8.0M |
| Jan 2032 |
$78K |
$768K |
$-690K |
$-8.3M |
| Dec 2031 |
$77K |
$372K |
$-294K |
$-7.6M |
| Nov 2031 |
$77K |
$372K |
$-294K |
$-7.3M |
| Oct 2031 |
$77K |
$372K |
$-295K |
$-7.0M |
| Sep 2031 |
$112K |
$404K |
$-292K |
$-6.7M |