| TV Geliri | $310K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $568K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $19K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $327K | $763K | $-436K | $-3.2M |
| Mar 2027 | $65K | $762K | $-698K | $-2.8M |
| Feb 2027 | $58K | $807K | $-748K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $452K | $866K | $-414K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $58K | $797K | $-739K | $-929K |
| Nov 2026 | $57K | $772K | $-715K | $-189K |
| Oct 2026 | $64K | $796K | $-732K | $525K |
| Sep 2026 | $65K | $331K | $-266K | $1.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |