Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $6K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $193K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$17K |
$368K |
$-351K |
$40.3M |
| Jul 2036 |
$17K |
$368K |
$-351K |
$40.7M |
| Jun 2036 |
$567K |
$354K |
$213K |
$41.0M |
| May 2036 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$40.8M |
| Apr 2036 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$41.2M |
| Mar 2036 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$41.5M |
| Feb 2036 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$41.8M |
| Jan 2036 |
$844K |
$354K |
$490K |
$42.2M |
| Dec 2035 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$41.7M |
| Nov 2035 |
$17K |
$354K |
$-337K |
$42.0M |
| Oct 2035 |
$17K |
$354K |
$-336K |
$42.3M |
| Sep 2035 |
$17K |
$353K |
$-336K |
$42.7M |