| TV Geliri | $305K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $18K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $334K | $1.3M | $-956K | $-1.5M |
| Oct 2026 | $107K | $1.6M | $-1.5M | $-506K |
| Sep 2026 | $149K | $1.1M | $-915K | $990K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |