| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $4.3M |
| Personel Maaşları | $6K |
| Transfer Amortismanı | $101K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $71K |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2029 | $5.8M | $5.6M | $201K | $138.7M |
| Oct 2029 | $4.5M | $7.1M | $-2.6M | $138.4M |
| Sep 2029 | $6.6M | $6.9M | $-294K | $140.9M |
| Aug 2029 | $3.0M | $5.7M | $-2.7M | $141.1M |
| Jul 2029 | $3.0M | $6.1M | $-3.0M | $143.8M |
| Jun 2029 | $3.1M | $6.3M | $-3.2M | $146.7M |
| May 2029 | $3.1M | $9.4M | $-6.3M | $149.8M |
| Apr 2029 | $6.4M | $5.8M | $574K | $156.1M |
| Mar 2029 | $7.3M | $4.1M | $3.2M | $155.4M |
| Feb 2029 | $4.2M | $4.9M | $-718K | $152.1M |
| Jan 2029 | $15.8M | $3.8M | $12.0M | $152.7M |
| Dec 2028 | $16.0M | $4.2M | $11.9M | $140.6M |