| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.8M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $286K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $890K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2030 | $3.3M | $6.0M | $-2.7M | $72.7M |
| Jun 2030 | $3.9M | $5.8M | $-1.9M | $75.2M |
| May 2030 | $3.3M | $7.6M | $-4.3M | $76.8M |
| Apr 2030 | $4.0M | $5.9M | $-2.0M | $80.8M |
| Mar 2030 | $3.9M | $4.7M | $-834K | $82.5M |
| Feb 2030 | $3.9M | $4.4M | $-536K | $83.0M |
| Jan 2030 | $14.3M | $4.7M | $9.7M | $83.2M |
| Dec 2029 | $10.4M | $5.0M | $5.3M | $73.3M |
| Nov 2029 | $13.2M | $5.5M | $7.7M | $67.7M |
| Oct 2029 | $7.2M | $6.3M | $868K | $59.7M |
| Sep 2029 | $19.6M | $5.4M | $14.1M | $58.6M |
| Aug 2029 | $3.9M | $6.7M | $-2.8M | $44.1M |