| TV Geliri | $372K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $79K |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $76K |
| Tesis Bakımı | $272K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $467K | $2.2M | $-1.8M | $1.8M |
| Oct 2026 | $517K | $2.8M | $-2.3M | $3.6M |
| Sep 2026 | $638K | $2.1M | $-1.5M | $5.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |