| TV Geliri | $54K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $625 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $19K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $256K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $60K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $73K | $362K | $-289K | $-499K |
| Nov 2026 | $12K | $344K | $-332K | $-210K |
| Oct 2026 | $14K | $417K | $-403K | $122K |
| Sep 2026 | $12K | $287K | $-275K | $525K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $800K |