Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $39K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $139K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2027 |
$49K |
$225K |
$-176K |
$-27K |
| Aug 2027 |
$49K |
$214K |
$-165K |
$149K |
| Jul 2027 |
$76K |
$264K |
$-188K |
$314K |
| Jun 2027 |
$312K |
$221K |
$92K |
$503K |
| May 2027 |
$49K |
$221K |
$-172K |
$411K |
| Apr 2027 |
$49K |
$224K |
$-176K |
$583K |
| Mar 2027 |
$49K |
$317K |
$-269K |
$759K |
| Feb 2027 |
$52K |
$235K |
$-183K |
$1.0M |
| Jan 2027 |
$72K |
$185K |
$-113K |
$1.2M |
| Dec 2026 |
$49K |
$185K |
$-136K |
$1.3M |
| Nov 2026 |
$48K |
$185K |
$-136K |
$1.5M |
| Oct 2026 |
$49K |
$185K |
$-136K |
$1.6M |