Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $15K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $236 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $142K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$23K |
$226K |
$-203K |
$-4.9M |
| Jun 2028 |
$17K |
$219K |
$-202K |
$-4.7M |
| May 2028 |
$17K |
$219K |
$-202K |
$-4.5M |
| Apr 2028 |
$17K |
$223K |
$-206K |
$-4.3M |
| Mar 2028 |
$17K |
$302K |
$-285K |
$-4.1M |
| Feb 2028 |
$17K |
$220K |
$-203K |
$-3.8M |
| Jan 2028 |
$17K |
$393K |
$-376K |
$-3.6M |
| Dec 2027 |
$17K |
$230K |
$-213K |
$-3.2M |
| Nov 2027 |
$20K |
$255K |
$-235K |
$-3.0M |
| Oct 2027 |
$19K |
$387K |
$-368K |
$-2.8M |
| Sep 2027 |
$21K |
$262K |
$-241K |
$-2.4M |
| Aug 2027 |
$19K |
$250K |
$-231K |
$-2.2M |