Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $23K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $140K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $85K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$41K |
$269K |
$-228K |
$7.0M |
| Jun 2033 |
$1.3M |
$262K |
$1.1M |
$7.2M |
| May 2033 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$6.2M |
| Apr 2033 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$6.4M |
| Mar 2033 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$6.6M |
| Feb 2033 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$6.8M |
| Jan 2033 |
$179K |
$262K |
$-83K |
$7.0M |
| Dec 2032 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$7.1M |
| Nov 2032 |
$41K |
$262K |
$-220K |
$7.3M |
| Oct 2032 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$7.6M |
| Sep 2032 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$7.8M |
| Aug 2032 |
$41K |
$262K |
$-221K |
$8.0M |