| TV Geliri | $296K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $211K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $708 |
| Borç Faizi | $58K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $314K | $608K | $-294K | $-4.1M |
| Dec 2027 | $411K | $401K | $9K | $-3.8M |
| Nov 2027 | $306K | $477K | $-170K | $-3.9M |
| Oct 2027 | $116K | $624K | $-509K | $-3.7M |
| Sep 2027 | $114K | $440K | $-326K | $-3.2M |
| Aug 2027 | $110K | $422K | $-312K | $-2.9M |
| Jul 2027 | $111K | $409K | $-298K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $117K | $418K | $-301K | $-2.2M |
| May 2027 | $34K | $402K | $-368K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $34K | $403K | $-369K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $20K | $352K | $-333K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $20K | $404K | $-384K | $-876K |